علت افت شدید کینگ مانی – آیا کلاهبرداری در کار است؟

علت افت شدید کینگ مانی – آیا کلاهبرداری در کار است؟ یکی از اتفاقات رایج سرمایه گزاری در ارز کینگ مانیهای رایج افت ناگهانی اون هست. شایان ذکر است کلیه عزیزانی که تمایل به خرید یا فروش کیم دارند از شماره های موبایل بخش مدیریت سایت اقدام به ارتباط واتزاپی با مدیر سایت و اقدام نمایند. کلیه عرضها مستقیما خرید یا فروش خواهد شد. امروز هم یکی از اون روزهای جنجالی بود که از صبح اول وقت تماس های زیادی رو به سمت گوشی من هدایت کرد و خواب و آسایش ما رو فعلا موقتا ازمون گرفت.

لازم دونستم خدمت تمام کسانی که روی این ارز سرمایه گزاری کردند نکته هایی رو عرض کنم:

نکته اول) سرمایه گزاری به اندازه کافی

قبلا تذکر دادیم و دوباره عرض میکنیم که دوستان “هرگز کسی تمام سرمایه زندگی خودش رو نباید در یک مبحثی که هنوز توش تخصص نداره بزاره”. گرچه که من تقریبا مطمئنم این ارز مجدداً به حالت عادی برمیگرده و رشد میکنه ولی کسانی که امروز از صبح با من تماس گرفتند تقریبا در حال سکته بودند. چرا؟؟ چون تقریبا تمام زندگی اشون رو توی این ارز سرمایه گزاری کرده بودند و این اشتباهه. چون اگر به احتمال 0.0001% هم این ارز افت کنه تمام زندگی خودشون رو از دست میدن.

نکته دوم) افت و خیز هر نوع سرمایه گزاری

بر هیچ کس پوشیده نیست که هر سرمایه گزاری دارای افت و خیز های مربوط به تجارته و بالا و پایین زیاد داره. این ارز هم از روز اول تا امروز با شدتهایی بیش از امروز بالا و پایین رفته و ما هم همین توقع رو داریم.

علت این امر: قانون همیشگی عرضه و تقاضا

بدیهیه که اگر بزرگانی چون آپلاین های ما (که ارقام میلارد تومانی و میلیون دلاری در این ارز سرمایه گزاری کردند) میزان قابل توجهی از ارز کینگ مانی خودشون رو بفروشند بازار خود به خود دچار افت میشه (چون عرضه بالا میره) و باز مشخص و روشنه که یک عده ای هم به دلیل افت کوتاه مدت، نگران میشن و ناشیانه شروع میکنن به فروختن این ارز. و باز این عرضه های غیر کنترل شده هم بر شدت افت قیمت افزوده میشه.

اگر سایت به صورت هوشمندانه ای فعلا فروش رو متوقف نکنه، احتمال خروج بیش از 33% از مخاطبین از این سرمایه گزاری و بحران رو وجود داره. بدیهیه که در این شرایط سرمایه گزاران حرفه ای به شکلی عجیب شروع به خریدن این ارز و سوء استفاده از نادانی مردم میکنند.

جهت خرید و فروش کینگ مانی میتونید از این مقاله استفاده کنید.

به شما قول میدم که طی 5 روز آینده به شکل عادی (و مطابق 3 تجربه قبلی کینگ مانی و صدها تجربه از ارزهای مشابه) افزایش قیمت رو داشته باشید.

نکته سوم) نگاه بلند مدت

هیچ کس تا بحال نشده که به من زنگ بزنه و اعلام شکایت بکنه از افت موقتی یک ارز و بیش از 1 بار تجربه در سرمایه گزاری داشته باشه. تمام مخاطبین من که نگران هستند همه از جمع آدم های بی تجربه هستند و به محض اینکه از این افت و خیز خارج بشیم، با تجربه ای گران بها دیگه توی سرمایه گزاری خودشون صبور میشن و برای بارهای بعدی نگاهی بلند مدت به یک سرمایه گزاری خواهند داشت.

تعجب بیشتر من از کسانی بود امروز که حدود 70 میلیون تومن سرمایه گزاری خودشون رو طی 3 روز گذشته روی کینگ مانی کرده بودند و وقتی بهشون میگفتم دوباره این ارز رشد و نهایتا تا حداقل 3000 یورو خواهد رسید، میپرسیدن “تا کی؟؟” (مثلا تا تابستون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

یعنی این عزیزان توقع داشتن طی 3 ماه سرمایه 70 میلیونی اونها تبدیل به یک میلیارد تومن بشه!!!!

نکته چهارم) نگاه مثبت در آموزش

هیچ تخصصی مثل سرمایه گزاری در یک ارز کمتر از 3000 ساعت آموزش رو نخواهد داشت “نقل از رابرت کیوساکی کتاب دانشکده کسب و کار”

شما هم برای تخصص در این رشته نیاز مند همین میزان تخصص خواهید بود.

امیدوارم موفق باشید.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست