قیمت کینگ مانی

قیمت کینگ مانی بادران

پیش تر در مقاله های بخش کینگ مانی به موضوع ماهیت اصلی کینگ مانی و در مقاله دیگری به این موضوع که “آیا کینگ مانی معتبر است” پرداختیم. در این مقاله به قیمت کینگ مانی و شرایط گوناگون خرید و فروش این ارز از روز نخست تا امروز خواهیم پرداخت. شایان ذکر است کلیه عزیزانی که تمایل به خرید یا فروش کیم دارند از شماره های موبایل بخش مدیریت سایت اقدام به ارتباط واتزاپی با مدیر سایت و اقدام نمایند. کلیه عرضها مستقیما خرید یا فروش خواهد شد. از این که با ما همراهید سپاس گزاریم.

در حاشیه

با توجه به افت جدید ارز کینگ مانی یک مقاله در این زمینه آماده کردیم که از شما درخواست میکنیم این مقاله رو مطالعه بفرمایید. 

نحوه خرید و یا تبادل کینگ مانی به ریال

به 4 گونه می توان ریال را به کینگ مانی تبدیل کرد (فقط مطلع باشید که دو گونه آن از نظر خود سایت کینگ مانی، دور زدن تحریم ها و غیر صحیح است؛ اما وظیفه ما آگاهی عموم و اعلام تمام واقعیت هاست.

1- خرید از طریق نتورک مارکتینگ

شما از طریق عضویت در بادران یا هر نتورک مارکتینگ معتبر جهانی مانند پنبه ریز که در سایت wfdsa رنک جهانی دارند (طبق اطلاعات ما تا 2 سال پیش در میان 8800 نتورک معتبر جهان، مانند بادران در رده 500 سایت برتر جهانی بود؛ بادران رتبه خود را حفظ و ارتقاء داد اما از پنبه ریز هنوز مطلع نیستم).

جهت خرید و فروش کینگ مانی میتونید از این مقاله استفاده کنید.

شما نیز می توانید با عضویت در سایت بادران و ثبت جایگاه، پورسانت های خود را به چهار گونه ریال، یورو، بیت کوین و یا کینگ مانی دریافت کنید.

(در حاشیه) چرا نتورک مارکتینگ؟

کل عرایض خودم رو در یک داستان کوتاه خلاصه میکنم؛ سال 1391 شخصی به نام محسن فرهمند من رو به نتورک مارکتنیگ دعوت کرد، من که سابقه چندین و چند ساله در نتورک داشتم و در سیستم های ناسالم قبلی آسیب هم خورده بودم به نصیحتش گوش نکردم و با توجه به مدرک دکترای بازرگانی (و علمی که فکر میکردم توسط این رشته بدست آوردم) و تجربه بیش از ده ساله بازایابی شبکه ای در شرکت های ناسالم (بدون توجه به اینکه میتونه یک تجربه اشتباه باشه) و .. و … پیشنهادش رو رد کردم.

در سال 1394 متوجه شدم محسن (که مدرک و شرایط سال 91ش از من پاینتر بود) سوار یک BMW شده و خونه اش حدود نیم میلیارده و صاحب کارخونه و برو و بیاییه که الحق لایقش هم بود! چون زحمتش رو کشیده بود. بله این قدرت واقعی نتورکه به شرطی که کسی تا 4 سال بهای این رشد رو (مثل محسن) بده

2- (نیمه استاندارد) خرید از نتورکر های فروشنده

خیلی از نتورکر هایی که پایان ماه میخوان پورسانت بگیرند و اون ها رو نیاز هم دارند،  به جای ریال، از کینگ مانی استفاده کرده و اون رو با اندکی سود به سایرین واگزار میکنند (که در بخش خرید و فروش سایت ما نیز این کینگ ها خریداری میشه). شما میتونید با اندک سود منطقی این کینگ مانی ها را خریداری کنید.

3- (غیر استاندارد) تبدیل سریالی

اگر شما اهل فرایند صرافی باشید می توانید از این مسیر استفاده کنید:

ریال => کارت معتبر اروپایی مانند کریدیت کارت یا ویزا کارت => بیت کوین => کینگ مانی

یا از صرافی های معتبر ایران، بیت کوین خریداری کرده و مستقیماً آن را به کینگ مانی تبدیل کنید.

طی این فرایند حدود 13% تا 16% از سرمایه شما طی دو فقره تبدیل هزینه شده صرافی و چنج شده و سپس کینگ مانی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

چرا این مسیر غیر استاندارده؟ چون توی هر مرحله مشخص بشه که شما از ایران در حال اقدام هستید، وجه شما توسط سایت صرافی بلوکه میشه (برای کارشناس خود ما اتفاق افتاد و به بهانه های واهی نزدیک بود یک بیت کوین کاملش -حدود 135 میلیون تومان- از دست بره)

4- تیم مارکتینگ دیجیتال پلن

تیم مارکتینگ دیجیتال پلن، از تمام همین مسیر ها کینگ مانی ها را دریافت و با اندک سود در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. این میزان سود با توجه به حجم خرید شما قابل تخفیف نیز هست. حجم خرید بالای یکصد میلیون تومان مشمول تخفیفات بالاتری خواهد بود.

پاسخ به بعضی سوالات در مورد تبادلات توسط یوتی بایت

طی حدود 4 ماه مشاوره های تلفنی و نیز سوالاتی که در بخش های مختلف سایت قرار داده اید، سوالاتی را به شکل پیاپی پاسخ داده ایم که بعضی از آنها را جهت آگاهی بیشتر شما در اختیار شما قرار می دهیم:

چرا گاهی قیمت سایت یوتی بایت در تعداد ساعاتی از روز بدون تغییر می ماند؟

بدیهی است (من این طور فکر میکنم) سایت یوتی بایت تعهدی نسبت به تغییر لحظه ای این ارز نداده است و حتی یورو و دلار نفتی آمریکا هم در 100% زمان های طی 24 ساعت یک روز، دارای نوسان نیستند. ارز دیجیتال کینگ مانی نیز از این موضوع مستثنی نیست.

قیمت کینگ مانی

چرا سرعت رشد کینگ مانی از بیت کوین بیشتر است؟

لطفا به گالری عکس های زیر دقت کنید. تمام این کوین های رسمی، دارای رشدی بیش از بیت کوین هستند.

جهت خرید و فروش کینگ مانی میتونید از این مقاله استفاده کنید.

البته بدیهی است که این رشد به کینگ مانی نمیرسد و علت آن نیز محدودیت بیشتر کینگ مانی در عرضه (فقط در نتورک مارکتینگ های رسمی جهان) و میزان تقاضای بیشتر با توجه به نحوه تبلیغات خاص (قدرت تبلیغاتی بازاریابی شبکه ای به نسبت تبلیغات سنتی) می باشد.

منابع و مواخذ مقاله قیمت کینگ مانی:

https://utbyte.io/

https://p2pb2b.io/trade

https://coincodex.com/

https://vindax.com/

https://www.alexa.com/

, , , , , , , , , ,

Related Posts

23 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست