دیجیتال مارکتینگ پرورش اندام

دیجیتال مارکتینگ پرورش اندام – نحوه ی ایجاد یک تجارت موفق برای بوت کمپ در فضای باز

دیجیتال مارکتینگ پرورش اندام موضوع این محتواست. در گذشته محتوایی تحت عنوان دیجیتال مارکتینگ چیست ؟ ارائه کردیم. مبتنی بر بخش های مختلف آن محتوا، در آینده نیز در مورد سوشیال مارکتینگ پرورش اندام و نیز وبلاگ مارکتینگ و طراحی و سئو وب سایت پرورش اندام سخن خواهیم گفت.

لطفا با ما همراه باشید.

پیش تر در مقاله هایی در مورد دیجیتال مارکتینگ در کرج و به صورت تخصصی در زمینه های دیجیتال مارکتینگ مهد کودک و دیجیتال مارکتینگ کلینیک های زیبایی و لاغری و نیز دیجیتال مارکتینگ آرایشگاه زنانه سخن گفتیم. در این محتوا روی مبحث ورزش و به صورت ویژه پرورش اندام سخن خواهیم گفت.

مقدمه

فضای بازاریابی امروزی فرصت های زیادی را برای مربیان شخصی و صاحبان مشاغل فراهم می کند تا بتوانند به افراد بیشتری نسبت به گذشته برسندفقط باید بدانید برای موفقیت به چه چیزی نیاز دارید و چگونه می توانید از آن را در تجارت خود استفاده کنید. در این مقاله در مورد اینکه نحوه ی ایجاد یک تجارت موفق برای بوت کمپ (به انگلیسی Boot camp) در فضای باز ایجاد کرد مطالبی ارائه می گردد.

بوت کمپ در فضای باز چیست؟

بوت کمپ در فضای باز (بدون توجه به آب و هوا و یا فصل) مجموعه ای از تمرینات مربوط به وزن بدن و حرکات قدرتی است که توسط مربیان پرورش اندام به صورت جلسات آموزش گروهی تقریباً 20 نفره، همراه با لذت و چالش سازماندهی می شوند.  تمرینات بوت کمپ مبتنی بر روشهای تفریحی و اجتماعی است.

 

به شما توصیه میکنیم جهت آشنایی بیشتر با مباحث یاد شده در این مقاله، محتواهای بخش دیجیتال مارکتینگ ما را که هر روز 2 بار بروز رسانی می شوند مطالعه بفرمایید.

کالج پزشکی ورزشی آمریکا، آموزش گروهی را به عنوان دومین روند بزرگ برای سال 2019 ذکر کرد. حدود ده ها سال است که این سبک ورزش وجود دارد، اما در حال حاضر در میان مردم بسیار محبوب شده است. از نظر دیجیتال مارکتینگ پرورش اندام، کلاس آمادگی جسمانی گروهی بازار رقابتی سختی دارد که اگر در ابتدا ابزارهای مناسبی نداشته باشید، در آن شکست خواهید خورد.  با این حال، فرصتی برای ایجاد یک کسب و کار پرورش اندام پر رونق با یک بوت کمپ در فضای باز وجود دارد.  در این مقاله،  ما در مورد مراحل مورد نیاز برای شروع کار بحث خواهیم کرد:

 • چرا تمرینات بوت کمپ بسیار مؤثر است؟
 • چرا کلاس بوت کمپ در فضای باز برگزار می شود؟
 • 9 قدم اصلی برای شروع یک کسب و کار جذاب در فضای باز بوت کمپ

 

"<yoastmark

چرا تمرینات بوت کمپ بسیار مؤثر است؟

در کل تمرینات بوت کمپ بر عملکرد بدن و تمرینات قدرتی تأکید دارد. یک گروه کوچک از افرادی که در یک  فضای عمومی آزاد مانند پارک ورزش می کنند را می توان یک اردوگاه بدن سازی نامید. هدف از انجام انواع ورزش ها، سوزاندن سریع کالری و بهبود

و قدرت است

ورزش گروهی باعث ارتقاء شما به سظوح بالاتر می شود. نتایج یک مطالعه نشان می دهد که 95٪ افرادی که به صورت گروهی برنامه کاهش وزن خود را شروع می کنند برنامه را به اتمام می رسانند. همچنین افرادی که به صورت گروهی ورزش  می کنند نسبت به افرادی که به صورت انفرادی ورزش می کنند، 43% بشتر به کاهش وزن علاقه  نشان می دهند. تمرینات بوت کمپ در فضای باز معمولا توسط مربیان مجرب و با دانش و آگاه به پرورش اندام انجام می شود.

چرا کلاس بوت کمپ در فضای باز برگزار می شود؟

 کار کردن در آفتاب و هوای تازه می تواند احساس شگفت انگیزی بوجود آورد و این خود دلیل این است که چرا در اردوهای آموزشی کلاس ها،  فضاهای باز بسیار مورد تقاضا است. آنها از طریق آموزش های گروهی شما را به چالش می کشند، شما را مجبور می کنند و به شما نیرو می بخشند

"<yoastmark

9 گام اساسی برای شروع یک کسب و کار جذاب بوت کمپ در فضای باز

 در اینجا نه عنصر اصلی مورد نیاز شما را به منظور ایجاد و موفقیت یک کسب و کار موفق در بوت کمپ در فضای باز بیان می کنیم.

 1. بر روی کار خود متمرکز شوید

هر ساله گروههای جدید  پرورش اندام ظاهر می شود و اگر شما می خواهید در شغل خود پایدار بمانید و از رقبا  عقب نمانید، باید روی کار خود متمرکز شوید. اگر می خواهید به پرورش اندام خود قبل از عروسی برسید و یا اگر دقیقاً  دنبال تمرینات به سبک تفریحی و اجتماعی هستید، حتما مخاطبان مناسب را به خود جلب کنید. یافتن تمرکز به معنای نوشتن یک برنامه مفصل در مورد چگونگی راه اندازی شغل ، روش ها و سیستم هایی است که برای مدیریت آن در نظر گرفته اید و سرانجام، اینکه چگونه مشتری های خود را برای هفته های بیشتری با خود همراه سازید.

 1. مکان خود را انتخاب کنید

یکی از مهمترین تصمیمات هنگام شروع کار در بوت کمپ انتخاب موقعیت مکانی است. در این میان استفاده از پارک ها به عنوان یک فضای آزاد در تجارت بوت کمپ بسیار جذاب است اما این به معنی استفاده رایگان از پارک ها نیست. بسیاری از شهرها در سراسر ایالات متحده برای میزبانی تمرینات گروهی در اماکن عمومی نیاز به مجوز و هزینه شارژ دارند. اگرچه این هزینه به طور قابل توجهی کمتر از اجاره یک سالن ورزشی یا استودیو است، اما با این وجود باید هزینه ی آن در برنامه کاری شما لحاظ شود.

برای انتخاب یک مکان مناسب برای تجارت خود (از نقطه نظر دیجیتال مارکتینگ پرورش اندام)  چه فاکتورهایی باید در نظر بگیریم
 • پتانسیل محل
 • مجوزهای مورد نیاز
 • هزینه های سازمان دهی محل
 • مرکزیت و در دسترس بودن محل
 • اطلاع از وجود مشتریان بالقوه در محل
 • تحقیقات کامل و بدست آوردن اطلاعات در مورد محل زندگی و محل کار مشتریان بالقوه
 1. تجهیزات

زمانی که کار را شروع می کنید، همه ی پول خود را صرف خرید تجهیزاتی با برندهای تجاری نکنید.  از مهارت های خود در داشتن مربی شخصی یا مربی پرورش اندام استفاده کنید و همچنین از محیط خود استفاده کنید.  یک تمرین عالی فقط  ترکیبی ساده از تمرینات هوازی، وزن بدن و دو نفری است. 

وقتی به دنبال تجهیزات بوت کمپ هستید تا تمرینات خود را شروع کنید صبور باشید و ابتدا تجهیزات زیر را تهیه کنید:

 • مخروط ها
 • باندهای مقاومت
 • لاستیک ماشین
 • نردبان چابکی
 • کتریبل
 • توپ پزشکی
 • طناب بازی

4. قیمت گذاری

قیمت مناسبی را برای خدمات خود تعیین کنید و به آن پایبند باشید. .برگزاری یک جلسه به صورت رایگان، پرداخت به صورت جلسه ای یا یک برنامه فشرده از حرکات تند و سریع برای کسب و کار شما خوب نیست. در حالت ایده آل که می خواهید به صورت مقدماتی پول نقد بدست آورید اجرای یک برنامه 8 یا 10 هفته ای عالی به نظر می رسد.

وقتی مشتری تا ده هفته ثبت نام می کند، نه تنها به وارد شدن سریع پول نقد در تجارت کمک می کند بلکه باعث می شود با تعهد و انگیزه بیشتری هر هفته در کلاس حضور داشته باشد. همچنین عضویت های ماهانه به اندازه ی  برنامه های هفتگی، راهی ایده آل برای رشد شغل شما است به این صورت که  با ارائه برنامه های بوت کمپ در فضای باز، مشتری فرصت درگیر شدن با پرورش اندام خود را پیدا می کند. استفاده از چندین مکان باعث بیشتر شدن  مشتری های بالقوه شما می شود و می توانید عضویت های مکانی چندگانه و همچنین عضویت های تک مکان را برای استفاده بیشتر مشتریان خود ارائه دهید

5- برنامه

زمانیکه مخاطبین برای اولین بار با بوت کمپ شما آشنا می شوند و به وب سایت شما مراجعه می کنند، مکان و سپس برنامه ی کلاس ها را بررسی می کنند.در ابتدا ساعت و مدت کلاس خود را تعیین کنید. همیشه بهتر است که بجای یک برنامه ی فشرده با یک برنامه بزرگتر و منعطف شروع کنید در این صورت می توانید کلاس هایی را که پر نمی شوند را عقب بکشید و مدیریت کنید

هنگام شروع کار، داشتن یک برنامه متنوع بسیار مهم است در این صورت  به سرعت خواهید فهمید که محبوب ترین زمان برای مشتریان شما چه زمانی است مثلا ممکن است در یک منطقه ساعت 6 صبح محبوب ترین  زمان باشد در حالیکه در مناطق دیگر به این صورت نیست. بنابراین با داشتن یک برنامه متنوع  کلاس هایی که  در آن زمان خواهان ندارند را می توانید حذف کنید.

هنگام طراحی برنامه خود، برای همه ی جلسات یک روز یک تمرین واحد نداشته باشید برای اینکه مشتریان شما احساس نکنند که اگر در زمان های مختلفی شرکت کنند، در تمام جلسات همان تمرینات را انجام خواهند داد. پس بهتر است به نحوه تغییر تمرین توجه کنید. برای آخر هفته یک مکان منحصر به فرد در نظر بگیرید که به راحتی برای تمام اعضا در دسترس باشد و ترکیبی از تمرینات را رائه دهید.

6- وظایف مدیر

هر شغل  جدیدی را که شروع می کنید، نمی توانید از کارهای اداری همراه آن صرف نظر کنید. از جمله وظایف مدیر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پیگیری مشتریان و عضویت آنها
 • مدیریت چک های دریافتی و پرداختی
 • راه اندازی سیستمی مانند وب سایت

با اراه اندازی یک سیستم صحیح می توانید اسناد مهم را پیگیری کنید و کلیه مشتریان خود را از یک جا مدیریت کنید. همچنین مشتریان شما می توانند به راحتی از طریق وب سایت کلاس خود را دریابند، رزرو کنند و هزینه ی آن را بپردازند. 

7- بیمه

با ورزش همیشه احتمال لغزش و سقوط وجود دارد. داشتن یک بیمه نامه خوب در محل در محافظت از چنین رویدادی به شما کمک می کند. اطمینان حاصل کنید که هرگونه بیمه یا مسئولیت در محل خود دارید. بیمه نامه عمومی باید همه موارد مورد نیاز خود را پوشش دهد. در این مرحله تحقیقات صحیح انجام دهید و سیاستی را پیدا کنید که با نیازهای شما مطابقت داشته باشد. مثلا اگر کسی در حین کلاس به خود آسیب برساند بیمه مسئولیتی در قبال او دارد یا نه؟

8- بازاریابی

بخش اصلی موفقیت تجارت بوت کمپ در فضای باز بستگی به تلاشهای بازاریابی شما دارد. زمان آغاز کار که تحقیقات لازم را انجام دادید، موقعیت مکانی و برنامه های خود را را مشخص گردید حال باید به این سوال پاسخ دهید: مشتریان بالقوه از کسب و کار جدید شما چگونه باخبر خواهند شد؟

در اینجا روش هایی را برای بازاریابی کسب و کار بوت کمپ در فضای باز  بیان می کنیم:

 • ارائه ی بروشور به همسایگان، مشاغل و مکان های اطراف و ارائه یک کلاس رایگان برای هر کسی که دارای بروشور است
 • بازاریابی دهان به دهان، ابزاری عالی است اما باید در ترکیب با سایر روش های بازاریابی استفاده شود
 • راه اندازی یک وب سایت آموزنده
 • کانال های رسانه های اجتماعی : اینستاگرام، تلگرام، فیس بوگ، توییتر و لینکدین
 1. موفقیت مشتریان خود را جشن بگیرید

مشتریان برای رسیدن به پرورش اندام مورد نظر خود، طی یک هفته یا چند هفته با اکثر برنامه های مربوط به پرورش اندام بوت کمپ، به طور مترقی پیشرفت می کنند. همیشه موفقیت های باورنکردنی مشتریان خود را جشن بگیرید و به عنوان  جایزه لوح تقدیر یا تی شرت هدیه دهید. احساس شعف خود را نشان دهید تا مشتریان آن را احساس کنند.

هنگامی که افراد به کلاس شما مراجعه می کنند، انتظار یک تجربه را دارند. هرچه تجربه شما بیشتر باشد، مشتریان بیشتری را جذب خواهید کرد

از شما دعوت میکنیم این دو محتوا را نیز مطالعه بفرمایید:

افزایش بازدید وب سایت مهد کودک

سوشیال مارکتینگ مهد کودک

منابع و مواخذ دیجیتال مارکتینگ پرورش اندام:

Boot camp workout: Is it right for you?

0
, , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست