ابزارهای تولید محتوا

ابزارهای تولید محتوا

ابزارهای تولید محتوا موضوع مقاله ماست. که به دنبال شغل تولید محتوا ارائه می گردد. در این مقاله 4 ابزار ضروری برای کمک به شما در ایجاد محتوای شگفت انگیز در رسانه های اجتماعی ارائه می گردد.

این محتوا در تاریخ 2 فوریه، 2020  توسط lilachbullock تولید و در تاریخ February 6, 2020 توسط ادمین بخش تولید محتوا خانم مریم خاکپور ترجمه و جهت استفاده شما ارائه شده است. امیدوارم مورد توجه واقع گردد

مقدمه
به طور کلی به عنوان یک بازاریاب، شما طیف وسیعی از اهداف مختلف از جمله افزایش آگاهی از نام تجاری، تولید بیشتر، افزایش تبدیل و غیره را در اختیار دارید که برای محقق شدن این اهداف همیشه باید در تلاش باشید. چرا که فضای دیجیتال بسیار رقابتی است.

برای رسیدن به بهترین نتیجه در زمینه رسانه های اجتماعی چه باید کرد

 •  به محتوای عالی نیاز دارید.
 • باید به طور مداوم محتوای جدید و جذاب را ایجاد کنید.
 • از قالب های مختلف و استراتژی تولید محتوا استفاده کنید.

امروزه حدود 54٪  مرورگرهای اجتماعی برای تحقیق در مورد برندها و محصولات از بسترهای اجتماعی استفاده می کنند.

اهمیت داشتن محتوای عالی در رسانه های اجتماعی

 • افزایش جلب توجه مخاطبان
 • ایجاد اعتماد مخاطبان
 • افزایش آگاهی از برند در بین مخاطبان
 • رونق فروش
 • رشد کسب و کار

به منظور ایجاد محتوای عالی برای رسانه های اجتماعی، به طور مداوم به ابزارهای مناسب تولید محتوا  نیاز دارید.

در این مقاله چهار ابزار ضروری معرفی می شود که به شما برای ایجاد محتوای اجتماعی کمک خواهند کرد.

چهار ابزار ضروری در تولید محتوا

 1. Animoto

ویدئو به طور متوسط در همه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مشترک ترین و جذاب ترین نوع محتوا است. این روزها، اکثر سیستم عامل ها دارای فیلم autoplay هستند، که می تواند در جابجایی افراد از طریق فید خود، به جلب توجه کمک کند.

به طور کلی، مخاطبین برخلاف یک پست وبلاگ نوشته شده، یک ویدیوی کوتاه را بیشتر می پسندند.

به این ترتیب، باید در نظر بگیرید که چگونه می توانید از فیلم در رویکرد خود استفاده کنید. اما در ابتدا ایجاد فیلم های بازاریابی می تواند دلهره آور به نظر برسد.

با این وجود حتی اگر بودجه و مهارت طراحی خوبی ندارید، با Animoto، می توانید فیلم های حرفه ای را برای فعالیت های رسانه های اجتماعی خود ایجاد کنید. Animoto  الگوهای نیازهای مختلف را ارائه می دهد.

برخی از قالب های موجود در Animoto عبارتند از
 • پشت صحنه فیلم ها
 • فیلم های توضیح دهنده
 • ارتقاء محصول و خدمات
 • توصیفات
 • آموزشها

پس از یافتن الگویی که می خواهید سفارشی سازی کنید،  Animoto دارای یک ویرایشگر ساده است که حتی یک کاربر برای اولین بار نیز مشکلی در استفاده از آن نخواهد داشت.

آپلود فیلم ها، تصاویر و موسیقی برای ایجاد فیلم های منحصر به فرد بسیار آسان است.

ابزارهای تولید محتوا

ابزارهای تولید محتوا

حتی اگر کلیپ های تصویری و تصاویر برای استفاده ندارید، Animoto دارای یک کتابخانه بیش از یک میلیون فیلم، تصاویر و موسیقی دارای مجوز است که می توانید برای ایجاد یک فیلم منحصر به فرد استفاده کنید.

کمک Animoto برای اشتراگ گذاری

وقتی ساخت ویدیوی خود را تمام کردید، Animoto شما را قادر می سازد مستقیماً در صفحات رسانه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. با وجود گزینه هایی برای اشتراک گذاری در فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، یوتیوب و 10 کانال دیگر، مجبور نیستید Animoto  را برای به اشتراک گذاشتن ویدیوی خود ترک کنید.

 1. Canva

بدون شک شنیده اید که یک تصویر به اندازه هزار کلمه حرف دارد. همچنین این واقعیت وجود دارد که تصاویر در اکثر شبکه های اجتماعی مهم بهتر از به روزرسانی فقط متن است.

توئیتر یک شبکه ی اجتماعی عکس محور است و بازدیدکنندگان و طرفداران زیادی دارد.

بنابراین شما نیاز به تصاویری دارید. و خوشبختانه، اکنون ابزارهای بی شماری با کاربرد آسان برای کمک به فرآیند ایجاد تصویر وجود دارد.

Canva یکی از بهترین های بازار است و با بیش از 8000 قالب برای پست های رسانه های اجتماعی، شما می توانید الگوهایی برای هر مناسبت پیدا کنید.

ابزارهای تولید محتوا-ابزار Canva

ابزارهای تولید محتوا-ابزار Canva

نکات مثبت استفاده از Canva
 • الگوهای Canva در کانال های مختلف رسانه های اجتماعی گروه بندی می شوند و به شما این امکان را می دهند تا به راحتی تصاویری را تهیه کنید که نیازهای اندازه هر بستر رسانه اجتماعی را برآورده کند.
 • همچنین می توانید تصاویر خود را برای ویرایش آنها بارگذاری کنید.
 • ویرایشگر Canva به شما این امکان را می دهد تصاویر را شخصی سازی کنید و متن اضافه کنید.
 • بهترین بخش این است که شما با یک حساب کاربری اصلی و رایگان به همه این ویژگی ها دسترسی دارید.
 • همچنین Canva  شما را قادر می سازد تا حداکثر 20 تیم را به یک پروفایل اضافه کنید که هر تیم حداکثر 3000 عضو دارد.
 • همچنین می توانید نقش ها را به هر یک از اعضای تیم اختصاص دهید.

به همین دلایل ویرایش تصاویر با  Canva حتی برای یک غیر حرفه ای نیز آسان است.

 1. Buzzsumo

بدون داده، ایجاد محتوای مناسب رسانه های اجتماعی برای مخاطبان شما فقط حدس و گمان است. اما با BuzzSumo شما می توانید در  مورد موضوعات کلیدی دقیق و انواع داده ها مطالب مفید و قابل اطمینانی پیدا کنید.

BuzzSumo  شما را قادر می سازد بهترین مطالب را در هر موضوع یا وب سایت پیدا کنید.

روش استفاده از BuzzSumo

مثلا می خواهید مطلبی راجع به نحوه شروع یک تجارت ایجاد کنید:

 1. در ابتدا موضوع را وارد BuzzSumo می کنید.
 2. سپس این ابزار لیستی از پستهای مربوط به این موضوع که بیشترین بازدید را در رسانه های اجتماعی در طول هفته، ماه و سال گذشته را داشته اند، نشان می دهد.
 3. همچنین می توانید این نتایج را بر اساس نوع محتوا، تعداد کلمات و حتی کشور فیلتر کنید.
مزایای استفاده از BuzzSumo
 • BuzzSumo  لیستی از کانالهای رسانه های اجتماعی را در اختیار شما قرار می دهد که در هر پست بیشترین سهم از بازدید را داشته است. و به شما این امکان را می دهد که در هنگام تبلیغ مطالب خود تلاش خود را در کجا متمرکز کنید.
 • جدای از جستجوی مباحث، همانطور که اشاره شد می توانید در وب سایت های خاص جستجو کنید. به عنوان مثال، BuzzSumo می تواند با ورود به وب سایت رقیب خود،  بهترین محتوا از نظر عملکرد را به شما نشان دهد، که این ابزار هم بینش جدیدی به شما می دهد تا رویکرد خودتان را پایه گذاری کنید.
 • BuzzSumo همچنین ابزار گوش دادن را ارائه می دهد که می تواند آنچه مردم در مورد تجارت، صنعت یا رقبا می گویند را ردیابی کنید. از فرصت می توانید در زمینه مدیریت، فرصت فروش، شکایت مشتری یا نقاط درد خریدار استفاده کنید.
 • همچنین می توانید هشدارهایی را برای ذکر اصطلاحات کلیدی تنظیم کنید، به گونه ای که در زمان واقعی از آنها آگاهی پیدا کنید.
 1. Feedly

به عنوان یک بازاریاب رسانه های اجتماعی، شما باید با اخبار صنعت به روز باشید و در عین حال، به کار و مطالبی که رقیبان خود منتشر می کنند، آگاه باشید و از رویکرد آنها بیاموزید.

می توانید هر روز وب سایت های جداگانه را جستجو کنید، اما Feedly می تواند با ارائه جریانی از آخرین بروزرسانی ها در یک فید واحد، باعث  صرفه جویی در وقت شما شود.

ابزارهای تولید محتوا

ابزارهای تولید محتوا

روش استفاده از Feedly

شما می توانید بر اساس مباحث مورد نظر خود، فید ایجاد کنید و پس از آن می توانید منابعی را به فیدهای خود اضافه کنید. با استفاده از مطالب موجود در منابع خود،  Feedly  پیشنهادهایی از سایتهای مشابه را ارائه می دهد.

مزیت استفاده از Feedly
 • کشف محتوا برای موضوع خاص آسانتر می شود.
 • Feedly به شما امکان می دهد مقالات را در Pocket و Evernote ذخیره کنید.
 • Feedly باعث توجه به روندهای صنعت و رقبا می شود.
 • Feedly برای بهبود محتوای رسانه های اجتماعی مفید است.
 • اگر با یک تیم کار می کنید،  Feedly  همچنین به شما امکان می دهد لیست های خود را با اعضای تیم به اشتراک بگذارید.

نتیجه

برای رسیدن به اهداف خود، باید محتوای شگفت انگیزی را برای مخاطبان خود ایجاد و به اشتراک بگذارید. این بهترین راه برای ایجاد اعتماد و در نهایت سوق دادن مخاطبان به سمت اقدام بیشتر است.

ابزارهای تولید محتوا ارائه شده در این مقاله، همه به جنبه های مختلف فرایند تولید محتوا کمک می کنند. موارد مناسب را برای خود پیدا کنید و شروع به ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی کنید مطمئن باشید که نتیجه می گیرید.

4 Must-Have Tools to Help You Create Amazing Social Media Content

0
,

Related Posts

No results found

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست