شغل تولید محتوا عنوان مقاله ی ما می باشد. شما در این مقاله یاد می گیرید که چگونه یک محتوا نویس مستقل باشید. امیدواریم مفید واقع گردد. این مقاله در ادامه ی مقالات تولید کننده محتوا در سال 2020 و آموزش تولید محتوا برای سایت و تولید محتوا چیست آمده است.

این محتوا در تاریخ January24, 2020 تولید و در تاریخ February 3, 2020 توسط ادمین بخش تولید محتوا خانم زهرا هاشمی زاده ترجمه و جهت استفاده شما ارائه شده است. امیدوارم مورد توجه واقع گردد.

مقدمه

آیا شما به نوشتن علاقه مند هستید؟ می توانید تولید محتوا را به عنوان گزینه شغلی در نظر بگیرید!

اگر سطح انگلیسی شما بالا است و سر شما پر از ایده های خلاقانه است، این یک مسیر عالی برای آینده ی شغلی شما می باشد. امروزه تقاضا برای محتوای با کیفیت که بصورت آنلاین ارسال شود زیاد است. مقالات، متون بازاریابی، پست های وبلاگ و سایر مطالب به شرکت ها کمک می کنند تا بازاریابی خود را بهبود بخشیده و درآمد را افزایش دهند. به همین دلیل آنها مشتاقانه نویسندگان حرفه ای را استخدام می کنند. تبدیل شدن به یکی محتوا نویسان برتر چالش برانگیز است. شما فقط باید بدانید که چگونه کار خود را ارائه دهید و اولین مشتری های خود را از کجا بدست آورید. در این راهنما، ما استراتژی ها و ایده هایی در مورد چگونگی انجام این کار را برای شما ارائه خواهیم کرد.

شغل تولید محتوا

شغل تولید محتوا

استراتژی های پیشنهادی

نکته شماره 1: دوره های آنلاین تولید محتوا

تعداد زیادی از دوره های آنلاین تولید محتوا وجود دارد بسیاری از آنها وعده های دروغین می دهند. و بسیار گران هستند. نکته اصلی آنچه شما نیاز دارید تمرین و درک است. شما باید مورد اعتماد ترین مراکز آموزش تولید محتوا را انتخاب نمایید.

نکته شماره 2: مهارت خود را انتخاب کنید

بیشتر نویسندگان مستقل با مهارتی که از قبل می شناسند شروع می کنند. به عنوان مثال، اگر به فیلم علاقه دارید، از نوشتن نظرات و تحلیل انتقادی استقبال می کنید. در صورت داشتن دانش کافی در مورد تغذیه سالم، درخواست شغلی را بدهید که بتوانید این موضوع را ایجاد کنید. برای به دست آوردن تجربه با آنچه می دانید شروع کنید. این به شما کمک می کند تا یک سبد خرید برای مشتریان آینده خود ایجاد کنید.

شغل تولید محتوا

شغل تولید محتوا

نکته شماره 3: بازار را بررسی کنید

هنگامی که حداقل 3-4 متن در نمونه کارها خود دارید، می توانید برای کار نوشتن اقدام کنید. گزینه های بی شماری وجود دارد که متقاضیان شغل تولید محتوا هستند. سایت هایی مانند Fiverr و Upwork به شما امکان می دهند یک پروفایل ایجاد کنید و مشتری پیدا کنید (یا منتظر بمانید تا زمانی که شما را پیدا کنند). با گذشت زمان، برای کار خود نمرات و رتبه بندی کسب خواهید کرد، بنابراین مشتریان آینده نگرتر با شما همکاری خواهند کرد.

نکته شماره 4: روشهای دسترسی را امتحان کنید

برای کسانی که از سیستم عامل های مستقل الهام نمی گیرند، گزینه دیگری وجود دارد. همیشه می توانید شرکتی را پیدا کنید که جریان پایدار وظایف و حقوق مناسب را برای شما فراهم کند. برخی از نویسندگان از این گزینه دوری می کنند زیرا از مهارت های خود اطمینان چندانی ندارند. با این حال، هنگامی که بر ترس خود غلبه کردید، وارد صفحه ورود به سایت Samedayessay شوید و خود را به عنوان یک نویسنده دانشگاهی امتحان کنید، خواهید دید که ترسی وجود ندارد. وب سایت های زیادی وجود دارد که به دنبال نویسندگان آماده کار دائمی هستند.

نکته شماره 5: یک برنامه ی عالی داشته باشید

به عنوان یک محتوا نویس مستقل، باید خود را به بهترین صورت نشان دهید. یک برنامه بنویسید به عنوان محتوا نویسی که به دنبال شغل تولید محتوا هستید. مهارت ها، تحصیلات، خصوصیات و مضامین مورد علاقه خود را لیست کنید. تعداد کلماتی را که می توانید در روز بنویسید و برنامه ای که برای شما راحت باشد ذکر کنید. فراموش نکنید که مخاطبین خود را درج کنید و پیوندی به نمونه کارها خود تهیه کنید.

نکته شماره 6: ابتکار عمل باشید

وقتی رزومه دارید، می توانید آن را برای مشتریانی که درخواست کارهای آزمایشی دارند ارسال کنید. از درخواست پیشنهادهای آتی و کارهای خوب پردرآمد خجالت نکشید. حتماً حدود 3-4 پیام برای مشتریان بالقوه ارسال کنید و منتظر پاسخ آنها باشید. بیش از حد برنامه های کاربردی ارسال نکنید. اگر همه مشتریان همزمان یک کار را برای شما ارسال کنند، ممکن است خود را گم کنید و دچار وحشت شوید.

نکته شماره 7: مطمئن باشید که می توانید کار را مدیریت کنید

اگر وب سایت های مستقل را به عنوان سیستم عامل همکاری با مشتریان انتخاب می کنید، به حجم و پیچیدگی هایی که خواهید داشت، توجه کنید. به یاد داشته باشید که یک کار ناموفق یا مهلت از دست رفته می تواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد. مشتریان ناراضی امتیازات کم و نظرات منفی را به جا می آورند. به این ترتیب، شما رتبه منفی دریافت خواهید کرد. هنگام انجام کار، اطمینان حاصل کنید که می توانید آن را تحویل بگیرید.

نکته شماره 8: از ابزارهای ویرایش و سرقت ادبی استفاده کنید

هیچ چیز شرم آور تر از اشتباهات یا سرقت ادبی در متون شما نیست. دستور زبان و اصالت را قبل از ارسال کار خود به مشتریان بررسی کنید. مشتریان از دیدن خطاها و جملات ناخوشایند ناراضی خواهند شد. بنابراین مطمئن باشید که آنها را برطرف کرده اید. در مورد هزینه ها نگران نباشید. تعداد زیادی نرم افزار مفید طریق اینترنت، از جمله Grammarly و Copyscape وجود دارد.

نتیجه

همانطور که مشاهده می کنید، یافتن شغل آزاد بیش از حد راحت است. اینترنت در اینجا گزینه های بی شماری را در اختیار شما قرار می دهد.

قبل از ورود به بازار، به شما پیشنهاد می شود
  • حوزه مورد علاقه خود را بیابید.
  • تعدادی نمونه ی کار تهیه کنید. نمونه کارها شما اثبات بزرگی است که شما مهارت و دانش لازم برای انجام وظایفی که مشتریان می خواهند، دارید.
  • حتماً وظایفی را انجام دهید که در مورد آنها اطلاعاتی دارید آنها را به عنوان تازه کار انجام ندهید. این باعث می شود اعتبار شما خراب شود.
  • متن هایی با کیفیت بالا تهیه کنید و از نرم افزار آنلاین استفاده کنید. تا اشتباهات و سرقت ادبی را از بین ببرید.

با این نکات خود را تقویت کنید و شغل خود را به عنوان تولید کننده محتوا شروع کنید!

 

How to become a freelance writer in 2020

0
, , , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست