بازاریابی دیجیتال پرورش اندام

بازاریابی دیجیتال پرورش اندام-6 نکته ی مهم (قسمت دوم)

بازاریابی دیجیتال پرورش اندام و 6 نکته ی مهم موضوع این محتوا است که در ادامه دیجیتال مارکتینگ و سوشیال مارکتینگ پرورش اندام و تاکتیک های دیجیتال مارکتینگ پرورش اندام ارائه می گردد.

مقدمه:

فضای بازاریابی امروزی فرصت های زیادی را برای همه ی مشاغل و از جمله مربیان پرورش اندام فراهم کرده است تا بتوانند نسبت به گذشته افراد بیشتری را جذب باشگاه خود کنند  فقط باید بدانند برای موفقیت به چه چیزی نیاز است و چگونه از آن در تجارت خود استفاده کنند. در این مقاله 6 نکته مهم و کاربردی در مورد بازاریابی دیجیتال بیان می کنیم که باشگاه شما را در صفحه اولیه جستجو قرار گیرد.

1- قرار دادن اطلاعات مهم در وب سایت

هر آنچه که مخاطبین شما نیاز دارند در مورد باشگاه بدانند را در وب سایت قرار دهید. از وب سایت خود برای پاسخ به سؤالات احتمالی مشتریان خود استفاده کنید. از جمله :

  • لیست امکانات
  • آنچه برای عضویت لازم است
  • زمان کلاس
  • نحوه ثبت نام
  • بهداشت باشگاه

به سؤالات آنها به صورت آنلاین پاسخ دهید. تورهای رایگان، یک جلسه با تخفیف یا رایگان را در باشگاه خود ارائه دهید.

بازاریابی دیجیتال پرورش اندام

بازاریابی دیجیتال پرورش اندام

2. مخاطب مورد نظر خود را بشناسید

کسی را که می خواهید از طریق بازاریابی دیجیتال جذب باشگاه پرورش اندام کنید را بشناسید: آیا مخاطب شما، شخصی با برنامه محدود هست؟ اطلاعاتی را تهیه کنید که با آنچه مخاطب هدف شما به دنبال آن است سازگار باشد. بهترین راه این است که بدانید مخاطبان شما هنگام مراجعه به سالن ورزشی یا خرید عضویت با چه موانعی روبرو هستند. به آنها بگویید که شما در اینجا هستید تا به رفع آن مشکلات کمک کرده و هرچه سریعتر کار آنها را راحت کنید.

3. کارآمد کردن وب سایت

دنیای امروز دنیای پر سرعتی است و مخاطبین در این مسیر پیش می روند، بنابراین صفحه وب سایت باشگاه را طوری طراحی کنید که بسیاری از اقدامات اعم از رزرو کلاس، ثبت نام و آگاهی از برنامه های آتی باشگاه به صورت آنلاین بر روی دسک تاپ و موبایل توسط مشتری انجام گیرد.

به شما توصیه میکنیم جهت آشنایی بیشتر با مباحث یاد شده در این مقاله، محتواهای بخش دیجیتال مارکتینگ ما را که هر روز 2 بار بروز رسانی می شوند مطالعه بفرمایید.

توجه کنید به فردی که اولین بار بصورت آنلاین رزرو می کند، یک کلاس رایگان یا یک پیشنهاد منحصر به فرد ارائه دهید. این امر راهی عالی برای جذب مشتری های جدید است.

4. بازاریابی در طول سال

بازاریابی دیجیتالی برای باشگاه پرورش اندام خود را تنها به فصولی از سال که ورزشکاران دنبال باشگاه هستند معطوف نکنید بلکه باید درفصل آرام نیز بازاریابی انجام گیرد تا بتوانید مشتری فعلی خود را حفظ کنید. به زبان ساده تر به صورت فصلی فکر کنید، اما بازاریابی خود را به یک فصل یا زمان اوج محدود نکنید.

فکر کردن در مورد آینده و برنامه ریزی سه ماهه، استراتژی بازاریابی شما را در مسیر خود قرار خواهد داد.

5-  تبلیغات در رسانه های اجتماعی برای برند سازی

حضور فعالی در فیس بوک و اینستاگرام داشته باشید چرا که برای مراجعان به سلامتی و تناسب اندام بسیار مهم است که برای دیدن عکس ها و کسب اطلاعات بیشتر از این شبکه ها استفاده می کنند.

تبلیغات در رسانه های اجتماعی را فراموش نکنید چرا که شما می توانید با استراتژی صحیح تبلیغات رسانه های اجتماعی، آگاهی از برند ایجاد کرده و به مشتریان جدید در منطقه خود برسید.

6- استفاده از بررسی ها و اظهار نظر کاربران

مردم نه تنها می خواهند بدانند در باشگاه پرورش اندام شما چه اتفاقی می افتد بلکه دوست دارند بدانند دیگران در مورد شما چه می گویند. از مشتریان خود بخواهید که نظرات خود را در گوگل،فیس بوک و یلپ بیان کنند.

از قدرت فوق العاده ای یلپ غافل نشوید. یک حساب  یلپ برای باشگاه ایجاد کنید و سعی کنید همه جزئیات را بدان اضافه کنید. داشتن نظرات مثبت یلپ پشتوانه قوی برای باشگاه خواهد بود. اگر یلپ را بررسی کنید متوجه تاثیر شگفت انگیز آن در جذب افراد به باشگاه خود خواهید شد.

منابع:

   6EASY STEPS TO MARKET YOUR SPORTS CLUB ON SOCIAL MEDIA

0
,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست