دیجیتال مارکتینگ در تبریزَ

دیجیتال مارکتینگ در تبریز 2020

دیجیتال مارکتینگ در تبریز موضوع این مقاله است که به دنبال دیجیتال مارکتینگ کرج، دیجیتال مارکتینگ در قزوین و رشته های تخصصی دیجیتال مارکتینگ اعم از بدنسازی یا بادی بیلدینگ (bodybuilding)،  کافی شاپ و  رستوران  ارائه می گردد.

این مقاله توسط MIKE ABELSON در 28 ژانویه 2020 تولید شده و در 29 ژانویه 2020 توسط ادمین بخش تولید محتوا مریم خاکپور ترجمه و جهت استفاده شما ارائه شده است. امیدوارم مورد توجه واقع گردد.

مقدمه

حدود دو دهه پیش دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی Digital Marketing) به عنوان زیرمجموعه‌ای از مدیریت بازاریابی و تبلیغات محسوب می شد. ولی طی چند سال اخیر به عنوان یک شاخه، دانش و تخصص مستقل مورد توجه قرار می‌گیرد.

اداره یک شرکت فناوری در تبریز می تواند یک سرمایه گذاری جالب و با ارزش باشد. با این وجود، راه اندازی و ایجاد نام ممکن است به آسانی آنچه فکر می کنید، انجام نگیرد. بویژه با توجه به اینکه دیجیتال مارکتینگ در دنیا به سرعت در حال تغییر است. برای پیشرفت، باید کسب و کارتان به اندازه کافی پویا باشد، تا بتواند با این تغییرات سازگار گردد.

اهمیت دیجیتال مارکتینگ

 • توسعه وسیع فناوری اطلاعات
 • افزایش متوسط زمان آنلاین بودن کاربران
 • استفاده گسترده از موبایل
 • افزایش ضریب نفوذ اینترنت در جهان

روش های دیجیتال مارکتینگ

در زمینه دیجیتال مارکتینگ در تبریز به غیر از ارائه محصولات و خدماتی که نیاز مخاطبان هدف شما را برآورده سازد، به یک استراتژی بازاریابی پویا نیاز خواهید داشت که برند شما را معرفی کند. وقتی صحبت از استراتژی های بازاریابی است، باید به دنبال گزینه های ابتکاری باشید. مواردی که برای تجارت یا برند شما سفارشی ساخته شده اند، کافی نیست. شما باید با شرکت ها و آژانس های دیجیتال مارکتینگ در ارتباط باشید و از راهکارهای پیشنهادی آنها استفاده کنید.

در این مقاله برخی از روش های دیجیتال مارکتینگ در تبریز ارائه می گردد که می توانید در سال 2020 برای تجارت کار خود استفاده نمایید.

 1. یک وب سایت پاسخگو داشته باشید

شما به عنوان یک متخصص دیجیتال مارکتینگ، اهمیت ایجاد یک وب سایت را درک می کنید. باید بدانید که بعد از بدست آوردن سرمایه اولیه از طریق پس انداز یا درآمد کسب و کار کوچک، باید با ایجاد یک وب سایت برای محصول یا خدمات خود کار کنید.

مزایای ایجاد وب سایت
 • ایجاد یک وب سایت کاملاً از تجربیات مختلف کاربر پشتیبانی می کند.
 • تا حد ممکن برند شما را قابل مشاهده می کند.

اولین قدم در ایجاد وب سایت، جستجو و انتخاب ایده آل ترین نام دامنه است. دامنه همان آدرس اینترنتی سایت شما است، که از همه جای دنیا در دسترس است. دامنه نه تنها هویت شما، بلکه زمینه ی کاری شما را باید نمایش دهد و کنجکاوی خواننده را برانگیزد.

نام دامنه میتواند پسوند های مختلفی داشته باشد و با توجه به سلیقه و نیاز کاربر می توان از هریک استفاده کرد.

در این حالت، بهتر است از پسوند tech استفاده کنید. زیرا پسوندهای com معمولاً برای مشاغل تجاری در نظر گرفته شده است. در حالی که org برای سازمان ها درنظر گرفته شده است. با استفاده از یک پسوند tech، کاربر بلافاصله سایت را شناسایی کرده و به محتوای آن علاقه مند می شود.

هنگام طراحی وب سایت علاوه بر تمرکز روی زیبایی سایت، به دنبال راه هایی باشید تا وب سایت را تا حد ممکن پویا و دوستانه نگه دارید. در وب سایت باید مطالب با کیفیتی ارائه گردد که پاسخگوی نیاز مخاطبان هدف باشد.

 1. ایجاد محتوای با کیفیت و انجام سئو به روش صحیح

با رقابت فعلی در حوزه دیجیتال مارکتینگ در تبریز، حضور وب سایت در صفحات برتر موتور جستجو بسیار چالش برانگیز است. بنابراین، جدا از ایجاد محتوای با کیفیت برای مخاطبان خود، باید روی سئو و بهینه سازی وب سایت تمرکز کنید. تا بتوانید به جلو پیش بروید و به راحتی در صفحات جستجو ظاهر شوید.

هر چه زودتر SEO را انتخاب کنید تا تجاری سازی محصولتان سریع تر انجام شود. با سئو کردن همچنین می توانید برای وب سایت خود رتبه بندی کنید.

در مورد سئو باید به چه نکاتی توجه کنید
 • لینک های وب سایت های معتبر دیگر به صفحه اصلی خود
 • لینک های صفحات داخلی وب سایت خود
 • تولید محتوای معتبر و جدید
 • بهبود ساختار سایت
 • استفاده از کلمات کلیدی مناسب
 • استراتژی نام دامنه و هاست
 • استفاده از Meta Tag

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم مقاله های طراحی سایت و سئو  و سئو و بهینه سازی آن در سال 2020 را مورد مطالعه قرار دهید.

 1. رسانه های اجتماعی پادشاه است

قدرت رسانه های اجتماعی را در دیجیتال مارکتینگ نادیده نگیرید. معمولاً بیشتر مشاغل فناوری، در رسانه های اجتماعی صفحه ایجاد می کنند اما درنهایت استفاده نمی کنند. با این کار شانس خود را برای کشف شدن در اینترنت از دست می دهند. چرا که بیشتر مخاطبان مورد نظر صفحه را ترک می کنند و به صفحات رقبا در رسانه های اجتماعی تمایل پیدا می کنند.

رسانه های اجتماعی از طریق به روزرسانی های مداوم و تعاملاتی که به طور مرتب با مخاطبان خود انجام می دهند، به ایجاد اعتماد و اطمینان در محصولات شما کمک می کنند.

استفاده از رسانه های اجتماعی یک راهکار عالی در زمینه ی دیجیتال مارکتینگ برای تقویت کار شما می باشد. به خصوص اگر مشتریان، شرکای احتمالی و سرمایه گذاران شما را به صورت آنلاین جستجو کنند. لزوماً لازم نیست وقت زیادی را صرف صفحات رسانه های اجتماعی خود کنید، اما لازم است نکاتی را رعایت کنید.

 از رسانه های اجتماعی از جمله فیسبوک، اینستاگرام، توییتر، لینک های تبلیغاتی و غیره استفاده کنید. برای دستیابی به مشتریان جدید و کسب فروش بیشتر به این تبلیغات نیاز دارید.

دیجیتال مارکتینگ در تبریز-رسانه های اجتماعی

دیجیتال مارکتینگ در تبریز-رسانه های اجتماعی

نکاتی برای حضور موثر در رسانه های جتماعی
 • خلاقانه رفتار کنید
 • اشتراک گذاری اخبار مربوط به صنعت و کسب و کارتان
 • اشتراگ گذاری عکس های تیمی و عکس های محصولات
 • استفاده از روش های کاری مارک های معتبر و کمک گرفتن از آنها
 • استفاده از اینفلوئنسرها
 1. ایجاد روابط قوی

یک کارآفرین فناوری با افراد با نفوذ، بصورت آنلاین و آفلاین دیدار می کند. شما باید با این افراد تعامل کنید تا بر اساس تجربیات آنها بینش بیشتری در مورد کسب و کارتان دریافت کنید. به همان اندازه که ایجاد ارتباط با افراد مرتبط با کسب و کار شما بسیار مهم است، داشتن ارتباط با افراد مشهور و تأثیر گذار در برند شما نیز بسیار با اهمیت است.

جدا از اینکه به دنبال چنین تعاملی به صورت آنلاین باشید، می توانید یک قدم جلوتر بروید. به طور منظم بازاریابی آفلاین را ترتیب دهید. تا جایی که می توانید یک به یک با مخاطب مورد نظر خود دیدار کنید. در بازاریابی آفلاین می توانید با نمایش مشاغل فنی خود، این فرصت را به دست می آورید که توجه مخاطب را جلب کرده و محصولات خود را به مخاطبان هدف ارائه دهید.

خلاصه کلام

برای موفقیت در زمینه ی کسب و کارتان باید یک استراتژی بازاریابی مناسبی داشته باشید. فعالیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ در تبریز برای توسعه کاری بسیار مهم است. هرچه زودتر این موضوع را درک کنید، به همان اندازه شانس شما برای ارتقاء کسب و کارتان بالا خواهد بود. برای رسیدن به این پیروزی با ما در ارتباط باشید.

منابع

How to Market Your Tech Business in 2020

Digital marketing strategy: How to structure a plan?

0
, , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست