سوشیال مارکتینگ مواد غذایی

سوشیال مارکتینگ مواد غذایی – از سفارش آنلاین تا تبلیغ و برند سازی

سوشیال مارکتینگ مواد غذایی – از سفارش آنلاین تا تبلیغ و برند سازی در ادامه مقالات بازاریابی دیجیتال رستوران – 30 نکته در نحوه افزایش فروش رستوران و دیجیتال مارکتینگ کافی شاپ – 5 استراتژی کلیدی و نکات مربوط به آن ارائه می شود، امیدوارم مورد توجه قرار گیرد.

مقدمه:

سوشیال مارکتینگ مفهومی جدید نیست و به طور مداوم روز به روز در حال تحول است.به دست آوردن سود در خرید و فروش شاید ساده به نظر برسد اما راههای مختلفی را برای سود دهی ارائه می دهد.شرکت هایی که با عنوان خدمات سفارش آنلاین غذا فعالیت می کنند بازاریابی دیجیتال کمک بسیاری می کند. پایگاه های جستجو اولین راه برای آگاهی از خدمات آنلاین سفارش غذا است، که کاربران می توانند از آن راه غذای خود را سفارش دهند و تحویل بگیرند. بنابراین شما با سوشیال مارکتینگ می توانید این کاربران را هدف قرار داده و با آنها در چندین کانال سوشیال مارکتینگ ارتباط برقرار نمایید.

نگاهی به نو آوری های سفارش غذا !!

بازاریابی موتور جستجو

قبل از انجام هر کاری، اولین قدم سوشیال مارکتینگ سفارش آنلاین مواد غذایی این است که از کلمات کلیدی  SEO  مناسب استفاده نمایید. سئو، محتوا، ظراحی وب سایت همه به رتبه بندی موتور جستجو توجه دارند. شما ابتدا باید حضور خوبی در وب سایت داشته باشید و در موتور های جستجو رتبه خوبی را کسب نمایید. این برای جذب بازدید کننده بیشتر ضروری است. سوشیال مارکتینگ با گروهی از تبلیغات SEO و  PPC در حوزه بازاریابی موتور جستجو قرار می گیرد.

مواردی برای کسب رتبه در موتور های جستجو

  • اطمینان حاصل کنید که در وب سایت شما عناصر اصلی جستجوگرها به درستی قرار گرفته اند. عناصری مانند URL، برچسب های متا، نقشه های سایت، برچسب های تصویری و… این موارد برای کسب رتبه بهتر در موتور های جستجو ضروری هستند. و در سوشیال مارکتینگ سفارش آنلاین مواد غذایی این موارد رعایت می گردد.
  • با استفاده از کلمات کلیدی مربوطه، محتوای وب سایت خود را بهینه کنید، محتوا و کلماتی که به مکان اشاره می کنند، به افرادی که در جستجوی چنین نتایجی هستند کمک می کند تا اطلاعات شما را بهتر پیدا کنند.
  • می توانید برای جذب بیشتر افراد در سوشیال مارکتینگ سفارش آنلاین مواد غذایی، یک بخش وبلاگ نویسی را در سایت خود شروع کنید. این بخش با استفاده منظم از کلمات کلیدی برایتان جذب ترافیک می کند.
  • برای مدیریت بهتر PPC  از Google AdWords Planner استفاده کنید. این مورد به انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای هدف گذاری کمک می کند.
  • برای جلوگیری از نمایش داده شدن در لیست های جستجوی بی ربط، به کلمات کلیدی منفی توجه کنید.

از رسانه های اجتماعی خلاقانه استفاده کنید

با سوشیال مارکتینگ سفارش آنلاین مواد غذایی استفاده از رسانه های اجتماعی می تواند به یک منبع عالی برای جذب مشتری تبدیل شود. شما باید بتوانید به درستی از آن استفاده نمایید. زیرا شما نیز باید با حضور در این عرصه جایگاهی کسب نمایید و از جایگاه خود مراقبت نمایید. هر شغلی از برخی رسانه ها استفاده نموده است. ولی هر کدام از مسیرها و روش انجام کار متفاوت می باشد.

سوشال مارکتینگ سفارش آنلاین

سوشال مارکتینگ سفارش آنلاین

مواردی جهت تقویت بازاریابی رسانه های اجتماعی

  • در سوشیال مارکتینگ سفارش آنلاین مواد غذایی از پیشنهادات مشتریان استفاده نمایید، به عبارتی اجازه دهید مشتریان با غذا ارتباط برقرار کنند. این کار باعث می شود مشتری ضمن ارئه نظرات برای سفارش های بعدی تحریک شود.
  • از مهم ترین کارهایی که شما به عنوان یک استارت آپ در سوشیال مارکتینگ سفارش آنلاین مواد غذایی باید انجام دهید، استفاده از تصاویر منحصر به فرد و ارزشمند است. عکس های خلاقانه از مواد غذایی خودتان!!  مردم از تصاویر کپی شده خوششان نمی آید، مردم را گمراه نکنید و از تصاویر خلاقانه از غذاهای خودتان استفاده نمایید.
  • پاسخگوی نیازهای مشتریان باشید. مشتریانی که یک بار از شما ناراضی باشند به راحتی باز نخواهند گشت !!

استفاده از محتوای ویدئو

در سوشیال مارکتینگ سفارش آنلاین مواد غذاییاستفاده از فیلم وسیله ای موثر برای تحت تاثیر قرار دادن مخاطب و ماندگاری تصویر برند در ذهن مشتریان دارد. شاید به نظر آسان باشد !! ولی انتقال مفهوم برند با محتوای جذاب ویدیوئی برای مخاطبان کار آسانی نیست.

نکاتی برای تولید محتوای ویدیوئی جذاب

  • برای ارتباط بهتر با مخاطبان در ویدیوهای خود از داستان گویی و شخصیت ها استفاده کنید. در سوشیال مارکتینگ محتواهای ویدیوئی کاربر را به فکر و خیال در مورد مواد غذایی و تصویر سازی برند وادار میکند.
  • هدف و رسالت برند خود را به مخاطبان نمایش دهید. در سوشیال مارکتینگ سفارش آنلاین مواد غذایی شما روی آنچه که در حال حاضر هستید تمرکز نمیکنید. هدف نشان دادن اهدافی هست که برند شما در آینده می خواهد بدست آورد.
از قدرت تاثیرگذار استفاده کنید

بازاریابی دهان به دهان یکی از کارآمدترین شکل های بازاریابی است. مردم به این نوع بازاریابی از طریق دوستان، خانواده ها و حتی در رسانه های اجتماعی اعتماد می کنند. و این مورد به طور غیر مستقیم در سوشیال مارکتینگ سفارش آنلاین مواد غذایی به عنوان بازاریابی رسانه های اجتماعی شمرده می شود.

از بازاریابی ایمیل و پیام کوتاه استفاده کنید

سوشیال مارکتینگ سفارش آنلاین مواد غذایی پتانسیل های زیادی دارد. استفاده از از بازاریابی ایمیل و پیامکی این امکان را فراهم می کند که بتوانید به کاربرانی که از خدمات و تبلیغات دیگر شما بی اطلاع هستند، دسترسی داشته باشید.

نکاتی برای بهبود مورد بالا

حدود 90 درصد مردم در 3 دقیقه ی اول پیامک خود را می خوانند، بنابراین با توجه به این مورد شما می توانید از تبلیغات کوتاه استفاده نمایید.

استفاده از پیام کوتاه و ایمیل به عنوان تایید سفارش و دریافت سفارش و…. عالی می باشد. این کار به حفظ مشتری کمک می کند!!

برای استفاده ازسوشیال مارکتینگ جهت افزایش تعداد مشتری ها و ارائه راهکارهای بیشتر با ما تماس بگیرید….

سوشیال مارکتینگ سفارش آنلاین مواد غذایی

سوشیال مارکتینگ سفارش آنلاین مواد غذایی

0
, , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست