موضوع مقاله امروز بالا بردن سئو سایت است که به دنبال مقاله های سئو حرفه ی و  بهینه سازی سئو در 2020 ارائه می گردد. و بر روی این موضوع که چگونه ساختار سیلو باعث بالا بردن سئو سایت شما خواهد شد تمرکز دارد.

این محتوا در تاریخ 7 فوریه، 2020 توسط توماس گریفین تولید و در تاریخ 9 فوریه 2020 توسط ادمین بخش تولید محتوا خانم مریم خاکپور ترجمه و جهت استفاده شما ارائه شده است. امیدوارم مورد توجه واقع گردد.

مقدمه

وب سایت شما مهمترین پورتال ارتباطی بین تجارت و مخاطبان شما است. هنگامی که برای ایجاد ترافیک و افزایش بازدید، به محتوای وب سایت خود تکیه می کنید، اطمینان حاصل کنید که سایت شما به خوبی سازمان یافته باشد.

یک روش قدرتمند برای ایجاد وضوح و سهولت در پیمایش، ایجاد یک ساختار سیلو برای وب سایت و وبلاگ شما است.

ساختار سیلو چیست

ساختار سیلو (به انگلیسی Silo Structure) نوعی معماری وب سایت است که در آن محتوا به صورت منطقی سازماندهی می شود. این گروه از سلسله مراتب شامل موضوعات و خرده موضوعات است. به عبارت دیگر، می توانید موضاعات سایت را به صورت دسته ها و زیر گروه ها تقسیم بندی کنید و سپس به نوشتن مطالب مرتبط برای آنها فکر کنید.

بالا بردن سئو سایت-ساختار سیلو

بالا بردن سئو سایت-ساختار سیلو

چگونه ساختار سیلو ایجاد کنیم

نکته اصلی سازه های سیلو، داشتن سطح بالایی از سازماندهی است. شما به طور کلی روی یک موضوع تمرکز می کنید. سپس، در درون آن مضمون، سیلوها یا دسته بندی هایی کاملاً سازمان یافته و متمایز با یکدیگر ایجاد می کنید. هنگامی که چنین سلسله مراتبی را توسعه می دهید، می توانید محتوایی را ایجاد کنید که مخصوص هر موضوع باشد. ایجاد یک وب سایت به این روش تأثیر بسزایی در سئو دارد که باعث افزایش ترافیک، تعامل و تبدیل می شود. بیایید کشف کنیم که چگونه یک ساختار سیلو می تواند از استراتژی SEO شما پشتیبانی کند.

انواع ساختار های سیلو

با به کار گیری ساختارهای سیلو به بالا بردن سئو سایت کمک می کنید و یک ساختار واضح برای موتورهای جستجو فراهم می کنید و به افراد کمک کنید تا به راحتی مطالب را درک و پیدا کنند. ساختارهای سیلو می توانند فیزیکی یا مجازی باشند.

ساختار سیلوی فیزیکی

به قرار دادن صفحات مرتبط با موضوع در یک فهرست خاص، ساختار فیزیکی سیلو گفته می شود.

ساختار سیلوی مجازی

با پیوند دقیق بین صفحات با مضمون مشابه، می توانید یک سیلوی مجازی ایجاد کنید.

چگونه ساختارهای سیلو سئو وب سایت را تقویت می کنند

هیچ راهی برای به دست آوردن اطلاعات کامل در مورد چگونگی رتبه بندی گوگل یا دیگر موتورهای جستجوگر وب سایت وجود ندارد. با این حال، یک پیام واضح و مداوم وجود دارد: مشاغل باید محتوای با کیفیت ارائه دهند.

ساختارهای سیلو از فعالیتهای تولید محتوای شما پشتیبانی می کنند. 72٪ بازاریابان آنلاین بر ایجاد محتوا به عنوان مؤثرترین تاکتیک SEO تمرکز می کنند. این بدان معنی است که ساختار سایت شما نقش اساسی در تحقق موفقیت در بازاریابی محتوای شما خواهد داشت. بیایید به روشهای مختلفی که یک معماری سیلو به بالا بردن سئو سایت کمک می کند، نگاهی بیندازیم.

1. ساختارهای Silo باعث بهبود تجربه کاربر می شود

کوچکترین مشکلی که در وب سایت وجود داشته باشد، می تواند باعث خروج بازدیدکنندگان از وب سایت شما شود.

یکی از مهمترین ویژگی هایی که وب سایت کسب و کار شما باید داشته باشد، این است که مطالب کاملاً ساختار یافته باشد. هنگامی که مشتریان در یک نگاه متوجه شوند، وب سایت شما چیست و چگونه می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورند، زمان بیشتری را در آن سپری خواهند کرد.

استفاده از یک ساختار سیلو در سایت شما باعث سهولت در جهت یابی و در نتیجه بهبود تجربه کاربر خواهد شد.

2. ساختارهای سیلو باعث سازمان دهی مطالب می شوند

موتورهای جستجوگر هنگام نمایه سازی یک سایت، ارتباط یک کلمه کلیدی را در رابطه با مطالب موجود در صفحه در نظر می گیرند. همچنین زمینه وب سایت را نیز مورد توجه قرار می دهد.

استفاده از سیلوها برای سازماندهی مطالب، روشی برای بالا بردن سئو سایت است. و به شما کمک می کند تا پست هایی را تهیه کنید که به موضوع کلی و دسته ها نیز مرتبط باشند. هنگامی که یک زمینه مناسب ایجاد می کنید، شانس بیشتری برای ظاهر شدن در نتایج جستجو برای یک کلمه کلیدی ایجاد می کنید.

مثال در مورد سازمان دهی مطالب

یک پست وبلاگ در مورد تهیه سالاد سالم باید در زیر دسته دستور العمل ها قرار بگیرد. و پست های بعدی وبلاگ نیز باید متناسب با خود سایت باشند. در این حالت، می تواند یک وب سایت در مورد سلامتی و تناسب اندام باشد. منطقی نیست که یک وبلاگ در مورد تعمیرات منزل شامل یک مطلب در مورد دستور تهیه سالاد باشد. برای افزایش شانس بازدید آنلاین، ارتباط کلمه کلیدی با سایت لازم است.

3. ساختار سیلو باعث سهولت لینک دهی می شود

هنگام ایجاد بک لینک به سایت خود، مهم است که کاربران با کمک این بک لینک، محتوا را در سایت خود کشف کنند. ساختار سیلو به شما امکان می دهد تا بین پست های دسته های برتر و پست های موجود در زیر شاخه ها پیوند برقرار کنید، که می توانند به صفحه اصلی بازگردند. چنین ارتباطاتی بسیار ارزشمند است زیرا به عنکبوت موتورهای جستجو کمک می کند تا کل سایت شما را جستجو کند. پس از جستجو سایت شما، این احتمال افزایش می یابد که مقالات و پست های مربوطه برای اصطلاحات خاص جستجو رتبه بندی شوند.

بالا بردن سئو سایت-لینک دهی در سیلو

بالا بردن سئو سایت-لینک دهی در سیلو

توصیه هایی در مورد لینک دهی
  • بهترین روش لینک دهی این است که شما فقط به محتواهای موجود در یک سیلو، که از نظر متنی در یک طبقه هستند، پیوند دهید.
  • اگر مجبور هستید به سیلوهای دیگر پیوند دهید، توصیه می شود به دسته های سطح بالا پیوند دهید.
4.ساختار سیلو باعث می شود هیچ محتوایی نادیده گرفته نشود

با لینک دهی مناسب، این شانس را افزایش می دهید که هیچ یک از محتوای وب سایت شما توسط موتورهای جستجو نادیده گرفته نشود. موتورهای جستجو برای یافتن مطالب، بیشتر از پیوندها استفاده می کنند.

نمونه هایی از بکارگیری ساختارهای سیلو

  • بسیاری از وب سایت های تجارت الکترونیک از ساختارهای سیلو استفاده می کنند تا به مردم در یافتن محصولات مرتبط کمک کنند. سیلوها می توانند به مردم كمك كنند تا سریع تر گزینه های مورد نظر خود را انتخاب كنند. وب سایت هایی مانند بارنز، نوبل و بسیاری دیگر از سیلوهای محتوا برای کمک به افراد در جهت یابی محصولات استفاده می کنند.
  • سایت های عضویت، دوره های آنلاین و انجمن ها همچنین می توانند از ایجاد سیلو بهره مند شوند. ایجاد سیلوها، به حرکت در چندین موضوع و مضمون کمک می کند. کاربران می توانند فوراً اطلاعات مورد نظر خود را بدست آورند.
  • یک وب سایت آنلاین نشان می دهد که چگونه سیلوهای محتوا، به افراد کمک می کنند آموزش مناسب را پیدا کنند.
بالا بردن سئو سایت-بکارگیری ساختار سیلو در وب سایت های آموزشی

بالا بردن سئو سایت-بکارگیری ساختار سیلو در وب سایت های آموزشی

خلاصه کلام

اصلی ترین نتیجه گیری از این پست این است که محتوای سازمان یافته باعث بهبود تجربه کاربر و در نتیجه باعث بالا بردن سئو سایت یا وبلاگ شما می شود. ایجاد یک ساختار سیلو برای سایت شما می تواند یک استراتژی روشنی برای کمک به ساختن مطالب ساختاری و پیوند در سایت ایجاد کند.

اکنون که به اهمیت ساختارهای سیلو در توسعه وب سایت خود پی بردید، استراتژی هایی را برای بازسازی سایت خود در نظر بگیرید. با این کار شانس خود را برای رتبه بندی بالاتر و تولید محتوای بیشتر برای کلمات کلیدی مناسب بهبود می بخشید.

4 Ways A Silo Structure Will Boost Your SEO

 

0
, , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست