خطاهای گوگل

خطاهای موتور جستجو

خطاهای موتور جستجو، عنوان مقاله ی ما می باشد. شما در این مقاله یاد می گیرید که خطا ها کجا قرار می گیرند و شما باید چگونه خطاهای موتور جستجو را مدیریت کنید. امیدواریم مفید واقع گردد. این مقاله در ادامه ی مقالات بالا بردن سئو سایت  و تکنیک های سئو آمده است.

این مقاله توسط Jono Alderson تولید و توسط زهرا هاشمی زاده ترجمه شده است.

مقدمه

اگر متوجه شده اید که گزارش موتور جستجوی Yoast SEO شما به طرز حیرت انگیزی خالی است ، به این دلیل است که گوگل این سیستم را خاموش کرده است. این مسئله اطلاعات مربوط به خطاهای جستجوی موتور جستجوی شما را ارائه می دهد.

جای نگرانی نیست . این مشکل پیش بینی شده بود، قبلا برای این مشکل برنامه ریزی شده است. گزارش موتور جستجوی شما فعلاً هیچ اطلاعاتی را نشان نمی دهد ، اما هیچ چیزی در سایت شما خراب نمی شود ، و شما نیازی به اقدام خاصی ندارید.

خبر خوب این است که آنها قبلاً سیستمهای جدید خود را برای گزارش دهی و مدیریت خطا ساخته است. آنها فکر می کنند این سیستم ها حتی از ادغام قدیمی موتور جستجوی Google نیز بهتر و مفیدتر خواهد بود.

چه اتفاقی افتاده

اگر به طور فعال سئوی وب سایت خود را مدیریت می کنید ، احتمالاً با موتور جستجوی Google آشنا هستید . این مورد یک راه عالی برای کشف و مدیریت هرگونه خطایی است که ممکن است گوگل هنگام جستجو و خواندن سایت شما داشته باشد.

تا همین اواخر ، گوگل راهی برای استخراج اطلاعات از سیستم های خود به ما ارائه داد. این بدان معنی است که ما می توانیم از طریق افزونه Yoast SEO ، خطاها و مشکلات مربوط به جستجوی Google را درست در قسمت سرپرست سایت خود به شما نشان دهیم .

خطاهای موتور جستجو کجا قرار می گیرند

خطاهای موتور جستجو کجا قرار می گیرند

این اتفاق برای من چه معنایی دارد

در وب سایت شما هیچ چیزی خراب نخواهد شد و نیازی نیست شما اقدامی بکنید. شما فقط می فهمید که اگر به صفحه مدیر موتور جستجوی خود در وب سایت وردپرس مراجعه کنید ، خطایی مشاهده نمی کنید. چیزی مثل یک میز خالی مشاهده می کنید!

در گزارش موتورجستجو هیچ خطایی پیدا نخواهید کرد ، زیرا دیگر امکان بازیابی آنها از Google وجود ندارد.

این جدول خالی لزوماً به معنای نبودن خطا می باشد. به این معنی می باشد که ما خطایی نمی بینیم تا رفع کنیم.

اگر می خواهید بروید و خطاها و مشکلات خود را بررسی کنید ، باید مستقیماً به حساب موتور جستجوی خود بروید . اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، می توانید این راهنمای مفید برای استفاده از موتور جستجو را دنبال کنید .

خطاهای موتور جستجو کجا قرار می گیرند

خطاهای موتور جستجو کجا قرار می گیرند

ایجاد و مدیریت تغییر مسیرها

ما می دانیم که بسیاری از کاربران پریمیوم به ایجاد یکپارچه سازی موتور جستجو  برای ایجاد تغییر مسیر برای صفحات و آدرس ها متکی هستند.

اگر در گذشته تغییر مسیرهایی را از طریق بخش جستجوی موتور تنظیم کرده اید ، نگران نباشید، هیچ چیزی از بین نرفته است ، و تغییر مسیرهای شما هنوز هم کار می کنند.

در آینده ، فقط باید از بخش “تغییر مسیرها” برای این کار استفاده کنید. آنها می دانند که این مشکل  به زودی پیش خواهد آمد ، اما انتظار داشتیم یک سیستم جایگزینی داشته باشیم.

ما می دانیم که گوگل قصد دارد مدتی پشتیبانی از گزارش خطا را از API موتور جستجو حذف کند. این داده از سیستم “موتور جستجو” قدیمی ، که به تدریج جایگزین شده یا حذف می شود  به محض انتقال افراد به سیستم موتور جستجو “جدید” ، تهیه شده است. بنابراین می دانیم که طول عمر کوتاه دارد.

خطاهای موتور جستجو کجا قرار می گیرند

خطاهای موتور جستجو کجا قرار می گیرند

تصور می کردیم که آنها API را جایگزین می کنند ، به همان روشی که آنها از سیستم قدیمی استفاده کرده یا عملکرد دیگری را جایگزین آن می کردند.

ما انتظار این را نداشتیم که آنها بدون ارائه راه حل جایگزین یا به روز شده ، آن را خاموش کنند. درست است که ما تعجب می کنیم که چگونه این کار توسط Google انجام شده است ، اما گزینه های مختلفی داریم.

حالا باید چکار بکنید

در حال حاضر ، شما لازم نیست کاری انجام دهید.

به روزرسانی های Google تعقیب می شود و هنگامی که اطلاعات بیشتری درباره آنچه که آنها برنامه ریزی کرده اند بدست آید آنها اطلاعات خود را به روز می کنند تا آن را منعکس کنند.

مستندات و ارتباطات آنها از قابلیت های برنامه ریزی شده در آینده  پشتیبانی کرده است ، اما هنوز چیزی در این زمینه وجود ندارد. بنابراین ما منتظر یم، نظاره می کنیم و سؤال انجام می دهیم در مورد آنچه در مسیر رخ می دهد (به خصوص برای افزونه SiteKit WordPress Google ، که در حال حاضر در بتا قرار دارد، امیدوار هستیم ).

در ضمن ، ما می توانیم گزینه ها ، فرایندها و روشهای جایگزین این داده ها را جایگزین کنیم.

برنامه های پیش رو
در کوتاه مدت

در حال ساختن ابزار وارداتی هستند که به شما امکان می دهد گزارش های خطایی را که به صورت دستی از موتور جستجوی Google بارگیری کرده اید بارگذاری کنید. همچنین از آپلودهای برخی از ابزارهای دیگر پشتیبانی خواهد شد که هیجان انگیز خواهد بود. به زودی اخبار بیشتری به اشتراک خواهند گذاشت.

خطاهای موتور جستجو کجا قرار می گیرند

خطاهای موتور جستجو کجا قرار می گیرند

خطاهای موتور جستجو کجا قرار می گیرند

خطاهای موتور جستجو کجا قرار می گیرند

در میان مدت

به دنبال شریک شدن و ادغام با طیف گسترده ای از ابزارها و سیستم عامل های مورد علاقه SEO مورد علاقه خود هستند تا بتوانیم داده های آنها را در مورد خطاها و مشکلات جستجو ی وب سایت خود وارد کنیم. این داده ها نتایج بسیار غنی تر ، متنوع تر و جالب تر از همیشه به ما می دهند. 

شما با پیشرفت به روز خواهید شد و اگر ما از برنامه های آنها در Google مطلع شدیم به شما اطلاع می دهیم.

Where did my Search Console errors go?

0
, , ,

Related Posts

No results found

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست