سئو و بهینه سازی سایت عنوان مقاله ی ما می باشد. در این مقاله شما با 6 روش برای فهمیدن سلامت سئوی سایت آشنا می شوید. این مقاله در ادامه ی مقالات سئو و بهینه سازی آن در سال 2020 و سئو حرفه ای برای 2020 و بالا بردن سئو سایت آمده است.

این محتوا در تاریخ February 9, 2020 توسط جیل کوچر براون تولید و در تاریخ February 10, 2020 توسط ادمین بخش تولید محتوا خانم زهرا هاشمی زاده ترجمه و جهت استفاده شما ارائه شده است. امیدوارم مورد توجه واقع گردد.

6 روش برای فهمیدن سلامت سئوی سایت

کارشناسان دیجیتال مارکتینگ گاهی اوقات بهینه سازی موتور جستجو را ارزیابی می کنند. مطمئناً SEO شامل بسیاری از این ارزیابی ها می باشد. اما ارزيابي نياز به داده دارد.

برای تعیین سلامت برنامه سئو خود از این شش روش، استفاده کنید. تجزیه و تحلیل معیارها در چندین سیستم روشن ترین تصویر را به دست می دهد، اما به خاطر داشته باشید که اعداد موجود در یک سیستم عامل با سایر معیارها مطابقت ندارد.

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

1. سکوهای جستجوی سازمانی مانند seoClarity، Searchmetrics و Ahref

این ها سریعترین راه برای سنجش عملکرد سئو هستند زیرا آنها داده ها را از چندین منبع بررسی می کنند و آن را به داشبورد قابل خواندن تبدیل می کنند. در بسیاری از موارد، بدون خروج از سیستم عامل می توانید یک مشکل را پیدا کنید.

2. تحلیل داده های نرم افزار تجزیه و تحلیل وب

یعنی Google Analytics – Adobe منبع اصلی شاخص های کلیدی عملکرد سئو شما خواهد بود. که شامل سفارشات، درآمد و (مهمتراز همه) ترافیک می باشد. اگر این موارد عملکرد خوبی داشته باشند، روند جستجو، نمایه سازی، رتبه بندی و جذب کلیک از صفحه نتایج جستجو و بهینه سازی سایت شما نیز انجام می شود.

تجربه کاربر سایت، قیمت گذاری، مجموعه بندی محصولات و سایر عوامل غیر سئو مشخص خواهد کرد که آیا جستجوگر به مشتری تبدیل می شود. با این وجود، مشخصه اصلی SEO، ترافیک است.

همچنین به یاد داشته باشید که نرم افزار تجزیه و تحلیل دیگر داده های جستجوی کلمات کلیدی قابل اعتماد را ارائه نمی دهد. موتورهای جستجو این داده ها را در سال 2013 در دسترس نبودند. نرم افزار Analytics اکنون اکثر کلمات کلیدی را “ارائه می دهد”.

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

3. موتور جستجوی Google

گزارش عملکرد موتور جستجو (بررسی اجمالی عملکرد) مطمئن ترین منبع تأثیر، رتبه بندی و کلیک است. این مورد فقط محدود به Google نیست، اما تجربه نشان داده Google درصد90 از جستجوی کاربران را در بیشتر سایت های تجارت الکترونیکی تشکیل می دهد.

موتور جستجو همچنین حاوی گزارشاتی برای فهرست بندی، خطاهای سرور، نقشه سایت، داده های ساخت یافته، پیوندهای خارجی و داخلی و موارد دیگر است. Google فقط از موتور جستجو برای ارتباط با جزئیات مهم درباره سایت شما استفاده می کند.

4-داده های Google Ads

در صورت پیوند دادن آن با موتور جستجو، گزارشی از جستجوی ارگانیک ارائه می دهد. گزارش استاندارد پرداخت شده و ارگانیک در Google Ads داده های زیادی را درباره اصطلاحات جستجوی شما برای برداشت ها کسب می کند.

این گزارش به مدیریت یک برنامه جستجوی جامع کمک می کند. این یک روش دیگر برای ارزیابی تلاش های سئو است.

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

5- ابزار رتبه بندی رایگان

آنها یکی از مفیدترین تشخیص ها برای چگونگی تأثیر روند کلمات کلیدی بر عملکرد ارگانیک سایت هستند. اما آنها یک شاخص عملکرد اصلی نیستند. آنچه مهم است کلیک روی یک لیست است، نه جایی که در آن قرار دارد.

ببر این اساس، اگر نمی توانید یک بستر جستجوی سازمانی داشته باشید و می خواهید برای رتبه بندی موتور جستجوی Google، را در مورد رتبه بندی بدست آورید، یک مورد با نسخه رایگان و محدود را امتحان کنید که شامل اطلاعات رتبه بندی است. نمونه های آن شامل SEMrush، Moz، و دوباره Ahrefs است.

6. از متخصصان سؤال کنید

افراد ماهر زیادی وجود دارند که می توانند موضوعات سئو را به صورت رایگان ارزیابی کنند.

می توانید از انجمن راهنمای Webmaster Google سؤال سئو بپرسید، و از کارمندان Google، پاسخ دریافت کنید. Webmaster World یک انجمن است. اعتبار هر کسی که مشاوره می دهد را بررسی کنید. از مشاوران خبره کمک بگیرید.
شما با به کار بردن این روش ها می توانید سئوی سایت خود را بهبود دهید.

6 Ways to Know If Your SEO Is Broken

0
, , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست